Contract voor de tijdelijke parkeergarage Morspoort Leiden getekend

 

In concurrentie met de grootste bouwbedrijven van Nederland is Continental Car Parks geselecteerd voor de UAV-GC opdracht voor de tijdelijke Parkeergarage Morspoort te Leiden. De keuze is gemaakt op basis van de laagste prijs maar ook het mooiste ontwerp en de meeste kwaliteit in de aanbieding.


De parkeergarage heeft een capaciteit van 450 parkeerplaatsen en is volledig demontabel op basis van een staalconstructie met de Corus Quantem vloer.
Door architectenbureau Paul de Ruiter uit Amsterdam zijn drie verschillende gevelvarianten uitgewerkt. Uit de varianten doek, glas of staal is inmiddels door de inwoners van Leiden gekozen voor de gevelvariant op basis van het doek. De verwachting is om dit najaar te kunnen starten met de realisatie.

 

Omschrijving:
450 extra parkeerplaatsen, bouwtijd circa 20 weken

Start bouw:
najaar 2010

Opdrachtgever:
gemeente Leiden

Architect:
Architectenbureau Paul de Ruiter BV uit Amsterdam

Constructeur:
JVZ Raadgevend ingenieursburo bv